هزینه و قیمت تایپ در سال 1400

اگر میخواهید سفارش‌تان با کیفیت بالا ، به موقع و باب میل شما انجام شود، قطعا بهترین گزینه ما هستیم، شک نکنید 😎

0 +
پروژه انجام شده
0 +
تعداد مشتری‌ها
0 +
تعداد تایپیست‌ها
0 +
سابقه کاری (سال)

لیست هزینه تایپ در سال 1400 در ایتایپ

قیمت (تومان)

زمان (عادی)

زمان (فوری)

با ارسال نمونه‌ای از سفارشتان ، فاکتور رایگان دریافت کنید و در صورت تمایل سفارشتان را به ما بسپارید

1. تعرفه تایپ در سال 1400 بر اساس هر یک صفحه استاندارد (250 کلمه) یا با فونت 16 حدود 18 محاسبه می شود.

2. برای تایپ سوالات چهار گزینه ای ، فرمول , تایپ های ترکیبی ابتدا سفارش خود را در واتساپ یا تلگرام ارسال کنید و بعد از بررسی هزینه کار مشخص می شود.

3. سفارشات تایپ فوری با توجه به حجم و زمان انجام کار از 30 درصد بیشتر از قیمت های فوق محاسبه می شود.

4. مواردی که شامل افزایش هزینه و قیمت تایپ به ازای هر صفحه می شود: 

  • تایپ از دست خطی که خوب نباشد.
  • کیفیت و وضوح تصاویر ارسالی
  • وجود اصطلاحات انگلیسی بیشتر از 5 عدد در هر صفحه 
  • فارسی عربی یا فارسی فرمول بودن متن
  • زیاد بودن حجم فایل ارسالی 
  • تخصصی بودن زمینه تایپ

شما می توانید سفارش تایپ خود را از به یکی از روش های زیر برایمان ارسال کنید.

هزینه تایپ در اتحادیه صنفی رایانه

نکته 1. اول اینکه اگر نرخ نامه تایپ اتحادیه صنف رایانه را مشاهده کرده باشید قیمت های ما بسیار منطقی است و بر اساس اتحادیه است و در واقع دیگر سایت ها قیمت بسیار پایینی را ارائه می دهند و به علت همین قیمت پایین، تایپیست ها انگیزه ای برای کار ندارند و از طرفی حاضر به انجام کار با کیفیت نیستند.

نکته 2. نکته دوم اینکه حقوق استاندارد برای سال 1400 حداقل باید 5 میلیون تومان باشد تا یک فرد بتواند زندگی خود را بگذراند و یک تایپیست هر چقدر هم که ماهر باشد و به طور میانگین روزانه 8 ساعت وقت بگذارد نهایتا بتواند بین 30 تا 40 صفحه (که اکثرا در 8 ساعت این تعداد صفحه هم بعید است) را تایپ کند حالا شما در نظر بگیرید تایپیست بتواند بدون هیچ استراحتی 30 روز در ماه، روزی 40 صفحه را تایپ کند با توجه به قیمتی که در اکثر سایت ها وجود دارد نهایتا ماهانه 1 میلیون و دویست هزارتومان درآمد دارد که واقعا ناامید کننده است (این نکته را هم توجه کنید که بخشی از این درآمد به سایت یا موسسه می رسد) و جالب تر از آن اینکه الآن تعرفه تایپ در خیلی از سایت ها از قیمت پرینت کمتر است!! و در قیمت گذاری باید طوری انصاف را رعایت کنیم که نه تایپیست متضرر شود و نه کارفرما.

نکته 3. نکته سوم اینکه زمانی که قیمت تایپ بیش از حد پایین باشد اصلا نباید انتظار کیفیت بالا داشته باشید در واقع تایپیستی که مسلط و حرفه ای باشد هیچ وقت حاضر نمی شود با این قیمت ، پروژه ای را قبول کند به همین دلیل اصولا زمانی که هزینه پایینی برای تایپ دریافت می شود کیفیت هم آنچنان مطلوب نیست. (در واقع حکایت همان ضرب المثل خودمان است که هر چقدر پول بدهید همانقدر آش میخورید.)

چرا تایپ خود را به ایتایپ بسپارید؟

همانطور که تا اینجای کار خیلی صادقانه حرفم را زده ام از این به بعد هم همین رویه را ادامه می دهم. نه من و نه اعضای تیمم قصد نداریم که خیلی اغراق کنیم و شعار بدهیم که بیش از 10 سال است که در این حوزه فعالیت داریم ولی به جرات می توانم بگویم سه الی چهار سال است که در حوزه تایپ و کلا کار با نرم افزار ها فعالیت داریم و انواع تایپ ها را هم چه آسان و چه سخت انجام داده ایم. 

و همیشه سعی کردیم کیفیت بسیار بالایی ارائه دهیم تا آنجایی که حتی برای اینکه تمام علائم نگارشی متن ها رعایت شود نرم افزار ویراستار متون فارسی را آماده کردیم که برای رعایت نگارش تایپ های مشتریانمان هم از آن استفاده می کنیم و حتی مشتریانی داریم که ماندگار بوده اند و بعد از این که کارشان را انجام داده ایم، کارهای بعدیشان را هم به ما سپرده اند به همین دلیل به جرئت می توانم بگویم از نظر کیفی به هیچ وجه نگران کارتان نباشید. 

اگر هم هنوز نسبت به کیفیت ایتایپ شک دارید پیشنهاد می کنم به صفحه نمونه کار مراجعه کنید و نمونه کارهای تایپ شده توسط ایتایپ را مشاهده کنید همچنین می توانید نظرات منتشر شده توسط مشتریان قبلی مان را هم مشاهده کنید تا خیالتان بابت کیفیت کار راحت باشد.