ثبت نام در سایت
ثبت سفارش
برآورد زمان و هزینه
پیش پرداخت
آماده سازی پروژه
تسویه حساب و دانلود پروژه

پیگیری وضعیت سفارش

تایپ

مشتری گرامی
با سلام و ضمن تشکر از انتخاب سرویس تیپو جهت ارائه خدمات (تایپ، ترجمه، صفحه آرایی)، از شما درخواست می گردد به نکات ذیل توجه فرمایید.
شما می توانید جهت ارائه درخواست خدمات خود از دو شیوه مستقیم و آنلاین استفاده نمایید.
الف) در روش مستقیم، شما سفارش خود را از طریق مراجعه مستقیم به دفتر شرکت و یا ارسال بوسیله پیک و یا از طریق پست به آدرس شرکت ارسال نمایید.
جهت اطلاع از آدرس پستی شرکت و شماره های تماس، به لینک تماس با ما مراجعه فرمایید.
ب) در روش آنلاین، شما می توانید از صفحات مورد نظر بوسیله موبایل و یا دوربین عکاسی، عکس گرفته و یا صفحات مورد نظر را اسکن نمایید و در قسمت فرم ثبت نام، آنها را آپلود نمایید.
پس از اینکه شما به یکی از دو شیوه فوق، سفارش خود را ثبت نمودید، کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن، برآورد هزینه و زمان بندی پروژه شما را برایتان ارسال خواهند کرد.
لازم به ذکر است، استاندارد ارائه شده توسط این شرکت برای سفارشات تایپ، فونت B Lotus ساده با اندازه 14 می باشد که با توجه تنظیمات ارائه شده، در یک صفحه A4 تعداد 20 سطر قرار خواهد گرفت که هزینه تایپ به ازای هر صفحه 1000 تومان می باشد.
پس از اعلام برآورد هزینه سفارش از طرف شرکت به شما کاربر گرامی، 50% از هزینه، از طرف شما به شرکت پرداخت شده و 50% باقیمانده نهایی، پس از ارسال فایل مقدماتی برای شما و رفع اشکالات و اشتباهات تایپی احتمالی، پرداخت خواهد شد.


قیمتهای اعلامی تا پایان سال 1397 معتبر می باشند.


ناحیه کاربری