نحوه تایپ و کاربرد علامت بی نهایت در ورد

علامت بی‌نهایت؛ کاراکتری با کاربردهای مختلف

علامت بی نهایت از علامت‌های پرکاربرد در زبان ریاضیات است که بسیاری با نحوه تایپ آن در انواع کیبوردها آشنایی ندارند. از این رو در این مطلب از سایت ایتایپ قصد داریم تا به نحوه و کاربردهای تایپ علامت بی نهایت بپردازیم.

کاربردهای علامت بی‌نهایت

علامت بی‌نهایت یا اینفینیت (Infinite) در زبان‌های بسیاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما این علامت در زبان ریاضی بسیار کاربرد دارد و در توصیف توابع و حدها از آن استفاده‌های بسیاری می‌شود. در ادامه نیز با نحوه تایپ این علامت پرکاربرد آشنا می‌شویم.

نحوه تایپ بی‌نهایت در ویندوز، مکینتاش و موبایل

برای تایپ بی نهایت در کیبورد موبایل، راه بسیاری ساده‌ای پیش روی شما قرار دارد. اول این که می‌توانید با مراجعه به استیکرها، علامت مورد نظر را انتخاب کنید، دوم این که با مراجعه به بخش علامت در کیبورد، علامت بی‌نهایت برای شما نمایش داده خواهد شد.

برای تایپ علامت بی‌نهایت در کیبورد ویندوز کار شما کمی پیچیده است. برای این کار باید یک کد را وارد کنید و سپس بدون هرگونه فاصله‌ای دو کلید ترکیبی را فشار دهید. برای تایپ بی‌نهایت باید عبارت 221e را تایپ کنید. سپس بدون تایپ هیچ حرف اضافه‌ای، باید دو کلید ترکیبی Alt + X را فشار دهید تا عبارت برای شما به علامت بی‌نهایت تغییر پیدا کند.

برای سیستم مک کار شما بسیار آسان است. برای تایپ علامت پرکاربرد بی‌نهایت باید کلید Option را نگه دارید و سپس روی کلید 5 بزنید. با این کار علامت بی‌نهایت برای شما به نمایش در خواهد آمد و می‌توانید از آن استفاده کنید.

همانطور که می دانید ایتایپ یک سایت تخصصی در حوزه سفارش تایپ آنلاین و فوری است و شما می توانید به راحتی و با چند کلیک سفارش خود را در سایت ما ثبت و پس از انجام پروژه آن را دریافت کنید. برای اطلاع از هزینه تایپ فقط کافی است به صفحه قیمت تایپ هر صفحه بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.